V Dyjsko-svrateckém úvalu, v okrese Brno-venkov, se nachází obec Žatčany. Žatčany jsou odpradávna velmi známou vinařskou oblastí. Bydlíte tady a hledáte technickou stanici, kam byste zajeli se svým plechovým miláčkem? My jsme pro vás STK našli a k tomu vám ještě přinášíme tipy, díky kterým můžete na provozu svého automobilu ušetřit.

Minimalizujte rizika a dobře se na STK připravte

Ještě před tím, než se se svým automobilem vydáte na stanici technické kontroly, zavezte jej ke svému automechanikovi. Ten určitě bude vědět, na co se před technickou zaměřit a mnoho neduhů vám opraví na počkání. Aby auto prošlo STK, musí hlavně svítit, troubit, brzdit, nesmí být prorezlé a musí splňovat emisní limit.

Ušetřete na prohlídce i povinném ručení

Pokud musí vaše auto projít také kontrolou emisí, domluvte si tyto akce zároveň v rámci jedné návštěvy. Díky tomu můžete získat mnohem výhodnější cenu, či zajímavou slevu, a vy díky tomu snadno ušetříte. Ušetřit lze také na povinném ručení. To si můžete u nás nezávazně porovnat s jinými nabídkami. Tímto můžete najít nabídku, která se vám bude cenově víc zamlouvat než vaše aktuální.