Obec Skalice nad Svitavou najdeme zhruba 13 kilometrů severně od Blanska a 4 kilometry jihozápadně od Boskovic v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Žije zde asi 624 stálých obyvatel. Patříte mezi ně a zároveň vlastníte automobil? Poradíme, kde mu nechat prodloužit technickou a přidáme pár praktických rad a tipů, jak ušetřit.

Nechte auto před technickou zkontrolovat

Aby vůz prohlídkou prošel bez zbytečných průtahů a komplikací, je dobré ho zavézt ke zkušenému mechanikovi nebo do ověřeného autoservisu. Zde automobil prohlédnou, případně odstraní závady, které by mohly získání technické ztížit. Vy si mezitím překontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty, které budete na stanici technické kontroly Skalice nad Svitavou předkládat.

Kdo šetří, má za tři
Abyste na prohlídce ušetřili, zkuste ji spojit s měřením emisí. Často můžete získat zajímavou slevu nebo lepší cenu. A pokud si u nás porovnáte povinné ručení, možná zjistíte, že jinde můžete platit méně nebo získat zajímavé výhody. Jednoduše stačí zadat vstupní parametry do našeho online srovnávače a nechat si nezávisle porovnat dostupné nabídky tuzemských pojišťoven.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.