Rosice najdeme v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, asi 16 kilometrů západně od Brna. Aktuálně zde žije asi 6400 stálých obyvatel. Jste jedním z nich a vlastníte automobil? Pak budete jistě dřív nebo později přemýšlet, kde mu nechat prodloužit technickou. Máme pro vás aktuální kontakty a adresu stanice technické kontroly Rosice a přidáme i pár tipů, jak (nejen) na technické ušetřit.

Nepodceňujte přípravu

Bez platné technické vám hrozí pokuta až do výše 10000 Kč, případně i zákaz řízení. Proto je potřeba platnost nálepky průběžně kontrolovat a na technickou se s dostatečným předstihem objednat. Aby vůz technickou prošel bez zbytečných komplikací, je dobré ho nechat před návštěvou stanice zkontrolovat zkušeným mechanikem nebo v ověřeném autoservise.

Pár tipů, jak ušetřit

Potřebujete nechat u vozidla změřit taky emise? Domluvte si technickou společně s měřením emisí. Získat totiž můžete zajímavou slevu, nebo výhodnější cenu. A šetřit můžete i na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Řeč je o povinném ručení, jehož cenu si snadno porovnáte pomocí naší online kalkulačky. Našli jste výhodnější nabídku? Sjednejte si ji online!