Lednice je obcí na jižní Moravě v okrese Břeclav. Dvanáct kilometrů východně najdeme město Mikulov a sedm kilometrů severozápadně pak Břeclav. Trvale zde žije asi 2 200 obyvatel. Patříte mezi ně a potřebujete tady nechat prodloužit technickou vašemu vozu? Máme pro vás adresu, kontakty i tipy, jak (nejen) na technické ušetřit.

Kdo je připraven, není překvapen

Technickou prohlídku je potřeba absolvovat u nových vozidel po čtyřech letech. U ojetých aut se pak lhůta snižuje na polovinu. Aby vás během samotné návštěvy stanice technické kontroly Lednice nečekalo nepříjemné překvapení, je dobré zavézt auto ke zkušenému mechanikovi nebo do spolehlivého autoservisu, kde provedou jeho důkladnou kontrolu, případně odstraní závady, které by mohly prodloužení technické ztížit. Vy si mezitím překontrolujte složení povinné výbavy a potřebné dokumenty.

Pár praktických rad a tipů, jak ušetřit

Věděli jste, že ve chvíli, kdy spojíte měření emisí se samotnou technickou, tak můžete čerpat zajímavou slevu nebo získat alespoň výhodnější cenu? Ušetřit ale můžete taky na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení, jehož cenu si snadno porovnáte prostřednictvím našeho online srovnávače. Narazili jste na výhodnější nabídku? Abyste si ji sjednali, nemusíte opouštět pohodlí domova!

Stanice technické kontroly Lednice

STK AUTO Lednice, s.r.o., Nejdecká 608, 691 44 Lednice, tel. +420 519 340 646