Kyjov najdeme v okrese Hodonín, v Jihomoravském kraji na řece Kyjovce, asi 25 kilometrů jihozápadně od Uherského Hradiště. Ve významném kulturním centru žije asi zhruba 11 tisíc stálých obyvatel. Patříte mezi ně a vlastníte automobil? Pak budete dřív nebo později shánět adresu a kontakty stanice technické kontroly Kyjov. Ušetřili jsme vám práci a našli je za vás!

Kontrolu nepodceňujte

Spousta řidičů dělá jednu zásadní chybu – zaveze vůz na technickou prohlídku bez toho, aby ho nechali zkontrolovat v autoservise nebo u zkušeného mechanika. Pokud během STK zjistí závažné závady, prohlídkou vůz nemusí vůbec projít. A bez platné STK na silnice nesmí. V opačném případě jeho vlastník riskuje nemalou pokutu i zákaz řízení.

Víte, jak ušetřit?

Potřebujete nechat u auta změřit taky emise? Domluvte si jejich měření u příležitosti technické prohlídky. Často můžete získat zajímavou cenu. A šetřit můžete třeba taky na povinném ručení, jehož cenu si porovnáte prostřednictvím naší online kalkulačky. Našli jste výhodnější nabídku? Sjednejte si ji online!

Stanice technické kontroly Kyjov

STK Kyjov Ltd., Boršovská 2622/91, 697 01 Kyjov, tel. +420 518 615 140