Blansko – město v jihomoravském kraji, které leží v údolí řeky Svitavy, 19 km severně od Brna, zaujímá rozlohu 18,29 km² a žije zde přibližně 20 tisíc obyvatel. Pokud jste jedním z těch, kteří v tomto městě hledají stanici technické kontroly, kde by vám zkontrolovali stav automobilu, poradíme, kam se obrátit a jak na provozu vozidla ještě víc ušetřit.

Příprava je důležitá

Věděli jste, že příprava na STK je nesmírně důležitá a pomůže vám ušetřit nejen čas, který budete muset bez svého plechového miláčka strávit a v neposlední řadě taky peníze? Pozornost byste měli věnovat kontrole pneumatik (zejména vzorku), brzdám, provozním kapalinám (a jejich případném úniku) i složení povinné výbavy.

Před technickou kontrolou si ještě připravte malý i velký technický průkaz, zelenou kartu a protokol měření emisí (pokud jej vozidlo někdy absolvovalo). Dobré taky je nechat auto zkontrolovat tam, kde vám nabídnou výhodnou cenu a nebudete muset za STK v Blansku platit víc, než je nezbytně nutné. Níže uvádíme seznam provozoven, kde kontrolu provedou.

Kdo šetří, má za tři

Chcete na provozu vozidla ušetřit ještě více? Při objednávání se majitele servisu zeptejte, zda u něj můžete absolvovat nejen technickou kontrolu, ale taky měření emisí. Někde vám dokážou nabídnout výhodnější cenu nebo zajímavou slevu.

Kromě výběru správného autoservisu se vyplatí překontrolovat taky vaše povinné ručení. Prostřednictvím naší kalkulačky tak jednoduše zjistíte, zda za něj neplatíte více, než je nezbytně nutné. Poradíme taky kde můžete na pojistce ušetřit stovky i tisíce ročně.