Vinařskou obec a zároveň město Pohořelice najdeme v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Aktuálně zde žije asi 5 300 stálých obyvatel. Patříte mezi ně? Pokud zároveň vlastníte automobil, nebo mu tady jednoduše potřebujete nechat prodloužit technickou, víme, kam zamířit,

Vyrážet na silnice bez platné technické se nevyplácí

Vyrážet na silnice bez platné technické se nevyplácí. Pokud byste to přece jen „risknuli“, riskujete pokutu až do výše 10 000 Kč, případně zákaz řízení. Proto je potřeba nutné platnost technické průběžně kontrolovat a auto s dostatečným předstihem na stanici technické kontroly v Pohořelicích objednat.

Na technickou se připravte. Ušetříte!

Aby auto technickou prošlo bez zbytečných komplikací a průtahů, je dobré ho před samotnou návštěvou STK zavézt do specializovaného autoservisu nebo ke zkušenému mechanikovi. Ten odstraní případné závady, které by mohly získání technické získat, nebo pekelně prodražit. Chcete na provozu vozidla ještě více ušetřit? Porovnejte si u nás cenu povinného ručení, případně sjednejte novou pojistku, kde budete platit méně.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.