22 kilometrů severozápadně od Brna se na Boskovické brázdě, nedaleko řek Svratky a Loučky rozkládá město Tišnov. Pocházíte z Tišnova, vlastníte automobil a zjistili jste, že vám zanedlouho končí „technická“? Poradíme vám, kde hledat stanici technické kontroly v Tišnově a přidáme i tipy, jak můžete ušetřit na provozu vozidla.

Kontrolovat auto před technickou?

Rozhodně ano! Své auto byste měli před návštěvou stanice technické kontroly nechat zkontrolovat zkušeným automechanikem. Ten se podívá na technický stav vašeho vozu a opraví drobné neduhy, které by mohly technickou ohrozit. Vy si mezitím nachystáte všechny potřebné dokumenty, jako je velký a malý technický průkaz a zelenou kartu. Nezapomeňte si překontrolovat též složení a stáří povinné výbavy.

Je možné ušetřit na provozu vozidla?

Na provozu vozidla můžete jednoznačně ušetřit. A to hned několika způsoby. Jedním z nich je spojení technické s emisemi. Díky tomu vám technici ze stanice mohou nabídnout zajímavé ceny, či slevy, díky kterým rozhodně ušetříte. Druhým způsobem, jak můžete na provozu vozidla, v rámci možností, ušetřit, je povinné ručení. Pomocí naší nezávazné kalkulačky si můžete vypočítat výši svého povinného ručení během několika mála sekund. Nakonec třeba zjistíte, že na povinném ručení lze platit mnohem méně, než doposud platíte.