Skoro uprostřed Moravy, asi 30 kilometrů severovýchodně od Brna, a na rozhraní Drahanské vrchoviny, leží malebné město Vyškov. Vyškov byl dříve nazýván „Moravským Versailles“ díky jeho bohaté památkové kultuře. Bydlíte zde a hledáte tady stanici technické kontroly? My vám poradíme, kde hledat a také jak ušetřit na provozu vašeho plechového miláčka.

S kvalitní přípravou vás nic nezaskočí

Ještě před tím, než se vydáte na stanici k technikům, rozhodně navštivte autoservis, který nabízí služby spojené s technickou. Automechanici v takovém servise přesně vědí, po čem koukat. Na technickou kontrolu musíte dorazit s autem, které nebude mít sjeté pláště, bude svítit tak, jak má, brzdit, nebude vylučovat nadměrné emise a mnoho dalšího. Na to všechno se automechanik v servisu podívá a případně nezbytné opraví.

Šetříme chytře

Pokud chcete ušetřit na samotné prohlídce technikem, doporučujeme si v rámci kontroly domluvit při jedné návštěvě také měření emisí. Na stanici vám mohou díky tomu nabídnout lepší cenu, či slevu. Na povinném ručení můžete ušetřit tím, že si u nás nezávazně zjistíte, jestli za něj náhodou neplatíte víc, než je potřeba.