Významné historické město Slavkov u Brna najdeme v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji, asi 20 kilometrů východně od Brna na řece Litava. Žije zde přibližně 7 000 stálých obyvatel. Jste jedním z nich a vlastníte osobní automobil? Poradíme, kam s ním zajet na technickou a jak nejen na ní ušetřit.

Ještě než na technickou vyrazíte…

Abyste zvýšili jistotu, že vůz technickou projde bez zbytečných komplikací a průtahů, zavezte ho nejdřív ke zkušenému automechanikovi. Ten automobil prohlídne, případně odstraní závady, které by mohly získání technické znesnadnit nebo dokonce úplně zhatit. Vy si mezitím překontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během prohlídky předkládat.

Jak ušetřit? Tady je pár tipů!

Chcete na technické ušetřit? Zkuste ji spojit s měřením emisí. Často můžete získat výhodnou cenu nebo alespoň nějakou tu slevu. A pokud chcete ušetřit i na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí, zkuste si pomocí naší intuitivní online kalkulačky porovnat cenu povinného ručení. Pokud najdete výhodnější nabídku, jednoduše ji sjednáte online.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.