Hustopeče najdeme v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, asi 30 kilometrů jižně od Brna. Trvale zde žije přibližně 6 000 obyvatel. Patříte mezi ně a vlastníte automobil? Pak budete dřív nebo později zjišťovat, kam ho zavézt na pravidelnou technickou. Abychom vám ušetřili čas, energie i finanční prostředky, máme pro vás adresu, kontakt i tipy, jak získat lepší cenu.

Na kontrolu vůz důkladně připravte

Čeká vás návštěva stanice technické kontroly v Hustopečích? Ještě než tam vyrazíte, je určitě dobré se na prohlídku pořádně připravit. V opačném případě budete muset vše absolvovat znovu.

Proto vůz zavezte do odzkoušeného autoservisu nebo ke zkušenému mechanikovi. Ten se během prohlídky zaměří na stav pneumatik, brzd, světel, emisí, provozních kapalin i dalších nezbytností. Vy si mezitím můžete zkontrolovat složení povinné výbavy a dokumenty (velký TP, malý techničák, případně výsledky měření emisí), které budete k technické předkládat.

Víme, jak ušetřit

Je potřeba nechat u vašeho vozu změřit taky emise? Domluvte si jejich měření u příležitosti technické kontroly. Řada stanic vám dokáže nabídnout výhodnější cenu nebo alespoň menší slevu.

Chcete na provozu vozidla ušetřit ještě víc? Pak si pomocí našeho online srovnávače zkontrolujte, jestli za povinné ručení neplatíte víc, než je nezbytně nutné. V případě zájmu můžete novou a výhodnější smlouvu sjednat online.