Hodonín najdeme ve stejnojmenném okrese v Jihomoravském kraji. Město, kde se narodil první československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk, leží na řece Moravě asi 60 km jihovýchodně od Brna. Aktuálně ho obývá přibližně 24 000 stálých obyvatel. Patříte mezi ně a nevíte, kam zavézt vašeho plechového miláčka na pravidelnou technickou? Máme pro vás adresu stanice technické kontroly Hodonín i tipy, jak ušetřit.

Jak to je vlastně s technickou?

Nové auto je potřeba přistavit ke kontrole po čtyřech letech od uvedení do provozu a následně pravidelně každé dva roky. Cena technické kontroly se liší v závislosti na konkrétním místě, kde necháte vůz zkontrolovat. Obecně vás ale kontrola vyjde na 900 až 1300 korun.

Ještě před tím, než se na STK do Hodonína vydáte, domluvte se se zkušeným automechanikem, který vůz zkontroluje a případně opraví nedostatky, které by mohly prodloužení technické zkomplikovat. Cena za službu činí několik stokorun.

Ušetřete na prohlídce i dalších výdajích

Protože nepatří provoz vozidla mezi nejlevnější, je dobré vědět, kde a jak na něm ušetřit. Jedním ze způsobů je třeba porovnání cen povinného ručení. Prostřednictvím našeho online srovnávače tak snadno zjistíte, zda za něj neplatíte více, než je nezbytně nutné.

A šetřit můžete taky na samotné prohlídce. Pokud je u vašeho vozu vyžadováno měření emisí, domluvte si ho u příležitosti technické kontroly. Na řadě míst můžete získat výhodnější cenu nebo zajímavou slevu.