Na okraji přírodního parku Bobrava, v Boskovické brázdě, se rozkládá obec Tetčice, která je součástí okresu Brno-venkov. Zjistili jste, že vám na autě končí technická a hledáte, kam na STK v Tetčicích zajet? Poradíme, kde vůz na prohlídku objednat, a k tomu přidáme pár tipů, jak můžete na provozu vozidla ušetřit.

Řádná kontrola před STK se vyplatí

Před tím, než se s autem vydáte na STK, zamiřte do autoservisu. Zkušení automechanici se vám na auto podívají a poradí, případně opraví to, co by na technické nemuselo projít. Díky tomu se poté na stanici nebudete muset obávat, že vám „technickou“ neprodlouží. Kromě brzd a světel by vám mechanik měl zkontrolovat také stav pneumatik, hladinu provozních kapalin, korozi a mnoho dalšího.

Můžete nějak ušetřit na provozu vozidla?

Odpověď zní rozhodně ano! Ptáte se, jak na to? Jednoduše. Při domlouvání schůzky na stanici technické kontroly si zkuste se svým technikem domluvit rovnou také emisní kontrolu. Díky tomu můžete získat lepší cenu, či pěknou slevu. Dále můžete ušetřit též na povinném ručení. Pomocí naší nezávazné kalkulačky snadno zjistíte cenu povinného ručení u konkurence a třeba i to, že v současné době platíte víc, než doopravdy musíte.