Cestovní pojištění do Zanzibaru

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

    Spočítat ceny
cestovní pojištění

Zanzibar jsou dva ostrovy na východ od pobřeží Afriky. Oba ostrovy jsou hustě osídleny a až na jednotlivé výjimky zde žijí pouze muslimové. Náboženství zde prostupuje jak zákony, tak běžný život a proto jsou ostrovy hojně vyhledávány turisty, kteří chtějí poznávat odlišné kultury. V moři se zde prohánějí delfíni a spatřit zde lze i velmi vzácnou opici Guarézu, jejichž počet se odhaduje na pouhých 1500. Hlavním tahákem je pak fascinující Kamenné město s velmi úzkými uličkami a specifickou architekturou, kde se narodil zpěvák skupiny Queen Freddie Mercury.

Jedině s pojištěním

Zanzibar a jeho kultura a prostředí je naprosto odlišná od té naší. Proto nikdy nezapomeňte na vhodné cestovní pojištění v případě, že jej hodláte navštívit. I menší nevolnost, kterou budete muset řešit s místním lékařem, vás může vyjít na stovky tisíc korun. Cestovní pojištění toto pokrývá a stojí jen pár desítek korun, maximálně několik stovek!

Je to jednoduché

Nejlepší je vybrat podle celkové ceny. Důležité je vědět, co všechno cestovní pojištění obsahuje. Pak stačí jen několik kliknutí a vyplnění informací o cestujících a máte vše vyřízeno. Pojistku můžete uhradit online a pak bez problému odcestovat do Zanzibaru.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.