Cestovní pojištění – srovnání cen

Zanzibar jsou dva ostrovy na východ od pobřeží Afriky. Oba ostrovy jsou hustě osídleny a až na jednotlivé výjimky zde žijí pouze muslimové. Náboženství zde prostupuje jak zákony, tak běžný život a proto jsou ostrovy hojně vyhledávány turisty, kteří chtějí poznávat odlišné kultury. V moři se zde prohánějí delfíni a spatřit zde lze i velmi vzácnou opici Guarézu, jejichž počet se odhaduje na pouhých 1500. Hlavním tahákem je pak fascinující Kamenné město s velmi úzkými uličkami a specifickou architekturou, kde se narodil zpěvák skupiny Queen Freddie Mercury.

Jedině s pojištěním

Zanzibar a jeho kultura a prostředí je naprosto odlišná od té naší. Proto nikdy nezapomeňte na vhodné cestovní pojištění v případě, že jej hodláte navštívit. I menší nevolnost, kterou budete muset řešit s místním lékařem, vás může vyjít na stovky tisíc korun. Cestovní pojištění toto pokrývá a stojí jen pár desítek korun, maximálně několik stovek!

Je to jednoduché

Nejlepší je vybrat podle celkové ceny. Důležité je vědět, co všechno cestovní pojištění obsahuje. Pak stačí jen několik kliknutí a vyplnění informací o cestujících a máte vše vyřízeno. Pojistku můžete uhradit online a pak bez problému odcestovat do Zanzibaru.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3