Cestovní pojištění – srovnání cen

Na východě Afriky leží stát Tanzanie, vyhledávaná milovníky safari rezervací. Neznámější z nich – Serengeti – navštíví ročně desítky tisíc turistů z celého světa. Je zde divoké klima, které díky skokovým rozdílům v nadmořských výškách může v rozmezí hodin klesat o desítky stupňů. Tanzanie je bohatá na archeologické vykopávky, jež rovněž lákají turisty prahnoucí po poznání a historii.

Jedině s pojištěním

Při cestě do Tanzanie nemyslete jenom na to, že je třeba být pojištěn. Tedy pokud nechcete, aby byla vaše dovolená spojena s velkými výdaji. Dnes je tou nejběžnější pojistkou pro cestu do zahraničí cestovní pojištění. Vyjde na několik desítek až stovek korun a může za vás uhradit škody i do výše několika milionů. Proplatí případná ukradená zavazadla, vámi způsobené problémy, ale stejně tak i případné zdravotní zákroky, které v Tanzanii stojí až miliony korun!

Je to jednoduché

Díky internetu a jeho možnostem nevadí, když pojistku uzavřete třeba na letišti hodinu před odjezdem. Stačí se připojit, porovnat jednotlivé pojišťovny a vybrat třeba tu nejvýhodnější. Poté stačí pár kliků, platba kartou a je to – jste pojištěni!

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3