Cestovní pojištění do Tanzánie

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

Spočítat ceny
cestovní pojištění

Na východě Afriky leží stát Tanzanie, vyhledávaná milovníky safari rezervací. Neznámější z nich – Serengeti – navštíví ročně desítky tisíc turistů z celého světa. Je zde divoké klima, které díky skokovým rozdílům v nadmořských výškách může v rozmezí hodin klesat o desítky stupňů. Tanzanie je bohatá na archeologické vykopávky, jež rovněž lákají turisty prahnoucí po poznání a historii.

Jedině s pojištěním

Při cestě do Tanzanie nemyslete jenom na to, že je třeba být pojištěn. Tedy pokud nechcete, aby byla vaše dovolená spojena s velkými výdaji. Dnes je tou nejběžnější pojistkou pro cestu do zahraničí cestovní pojištění. Vyjde na několik desítek až stovek korun a může za vás uhradit škody i do výše několika milionů. Proplatí případná ukradená zavazadla, vámi způsobené problémy, ale stejně tak i případné zdravotní zákroky, které v Tanzanii stojí až miliony korun!

Je to jednoduché

Díky internetu a jeho možnostem nevadí, když pojistku uzavřete třeba na letišti hodinu před odjezdem. Stačí se připojit, porovnat jednotlivé pojišťovny a vybrat třeba tu nejvýhodnější. Poté stačí pár kliků, platba kartou a je to – jste pojištěni!

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.