Cestovní pojištění na Srí Lanku

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění

Ostrovní stát, který bychom našli v jihovýchodní Asii, poměrně blízko poloostrova, kterým je Přední Indie. Na celém tomto ostrovním státě žije přes 20 milionů lidí a celková rozloha činí přes 65 000 kilometrů čtverečných. Celá lokalita není oblíbená jenom pro příjemné pláže, které mohou být ideálním místem na dovolenou.

Je oblíbená také díky tomu, že zde není problém prozkoumat i místní přírody. Jsou to především významné deštné pralesy s ebenovým nebo atlasovým dřevem. Stejně tak byla Srí Lanka významným místem pro početná stáda slonů.

Vyberte si správné cestovní pojištění

Na svých cestách byste rozhodně neměli zapomínat na tolik důležitou ochranu, kterou může nabídnout cestovní pojištění. To doporučujeme vybrat podle rozsahu, který nabídne. Nemusí to být pouze pojištění léčebných výloh, jelikož stejně tak pojistka umí nabídnout i pojištění zavazadel, nebo pojištění odpovědnosti. Variant je ale ještě mnohem více.

Vysoké limity pojistného krytí skutečně ochrání

Není to jenom rozsah pojistky, jelikož jsou to i limity pojistného krytí. Doporučujeme tuto oblast nepodceňovat a zvolit takové, které budou patřit k těm vyšším. Jedině tak máte jistotu, že pojistka plnohodnotně pokryje skutečně všechny škody na majetku i na zdraví, které mohou v zahraničí nastat.