Cestovní pojištění na Sicílii

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění

Tento ostrov má jedno významné prvenství, jelikož jde o největší ostrov ve Středozemním moři. To je Sicílie, která nabídne rozlohu více než 25 700 kilometrů čtverečných a celých 5 milionů obyvatel. Největším, a rozhodně i nejvýznamnějším městem je hlavní město Palermo, které také láká stále více turistů, kteří chtějí tuto oblast poznat. Z hlediska památek zde zaujme třeba Normanský palác. Jsou ale i jiné důvody návštěvy, jako třeba nádherné pláže. Vzhledem k poloze ostrova lze také vyzdvihnout příjemně teplé podnebí.

Cestovní pojištění umí nabídnout i komplexní ochranu

Jedete právě do této destinace? Pokud ano, neměli byste podceňovat cestovní pojištění. Tedy ochranu spojenou s vašimi cestami. Mezi základ, ze kterého můžete vybírat, dnes patří pojištění léčebných výloh, které obsahuje každá pojistka. Tuto ochranu však lze ještě zajímavě rozšířit a využít třeba pojištění zavazadel, stejně jako lze pojistit i odpovědnost.

Sjednejte i doplňkovou ochranu

Je toho ale mnohem více, co můžete při sjednávání pojistky zvolit. Hodí se například asistenční služby, které jsou jistotou rychlé a kvalitní pomoci. Kdo sjednává cestovní pojištění, může myslet také na to, že lze získat kompenzace v případě zpoždění zavazadel, nebo i samotného letu. Vše v rámci vysokých pojistných limitů, které nabídnou skutečnou ochranu.