Cestovní pojištění – srovnání cen

Boom, který byl zaznamenán po filmu Pán Prstenů, trvá i nyní. Je spojen hlavně s tím, kolik lidí chce tuto úchvatnou zemi navštívit. Samozřejmě kromě standardních formalit by cestovatelé neměli zapomenout na to, zařídit si cestovní pojištění na Nový Zéland.

To by mělo být vybíráno hlavně s ohledem na délku naší cesty, ale také s ohledem na to, co vše plánujeme v této zemi dělat a jakým aktivitám se chystáme věnovat.

Co by měla pojistka zahrnovat?

Samozřejmě základem jsou rizika zdravotní, které souvisejí s tím, co vše se nám může v této zemi stát z hlediska nutných zdravotních zákroků. Dále ale můžeme pojistit naše zavazadla, stejně jako naši odpovědnost. Vzhledem ke vzdálenosti od domova se ale mohou hodit třeba i asistenční služby, které cestovní pojištění na Nový Zéland obsahuje proto, abychom si pobyt zde usnadnili.

Jak uzavřít?

Základem by samozřejmě měla být možnost porovnat si jednotlivé varianty, které budou plně odpovídat našim potřebám. Stejně tak je vhodné zaměřit se i na pojistné limity, které určují, jaké škody cestovní pojištění na Nový Zéland kryje. Následně už stačí jenom vybrat pojišťovnu a pojistku i online sjednat. A to za pár vteřin a samozřejmě i z pohodlí domova prostřednictvím PC.

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 123