Cestovní pojištění na Mauricius

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění

Necelých tisíc kilometrů východně od Madagaskaru leží ostrovní stát Mauricius obklopený korálovým útesem, jenž sem každoročně láká stovky tisíc turistů. Kromě korálů je Mauricius bohatý na vodopády a především různé opice. Pláže na Mauriciu patří k těm nejkrásnějším na světě a ostrov je také vyhledáván pro místní výbornou kuchyni, založenou především na rybách a mořských plodech. Milovníky kvalitního rumu jistě potěší množství místních palíren.

Jedině s pojištěním

Mauricius je takovým malým rájem na Zemi. Abyste si jej užili bez problémů, rozhodně doporučujeme se před odletem pojistit. Ztráta zavazadla může být nepříjemná, ale ještě nepříjemnější mohou být zdravotní potíže, které mohou z ničeho nic nastat. Mauricius je bohatý na různorodý hmyz, jehož kousnutí vám může přivést alergické reakce a ošetření se bez pojištění může vyšplhat k milionům korun.

Je to jednoduché

Použijte náš online srovnávač pojištění a to nejlepší si vyberete během několika minut z pohodlí domova! Nemusíte chodit na pobočku ani řešit zdlouhavé papírování – pojištění zaplatíte přes internet a je to – jste pojištěni!