Cestovní pojištění do Malajsie

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění

Zajímavostí samotné Malajsie je určitě její státní zřízení, jelikož jde o volenou federativní konstituční monarchii. Zemi najdeme v jihovýchodní Asii, na Malajském poloostrově. Vzhledem ke své poloze je velmi zajímavým místem pro milovníky turistiky. Díky tomu se služby spojené s turistickým ruchem neustále zlepšují.

Malajsie nabídne mimo svých historických krás také řadu úchvatných přírodních míst. Pokud budeme konkrétní, tak je to třeba hora Kinabalu, nebo národní park Pahang. Z hlediska turistických destinací dominuje pláž na ostrově Redang.

Sjednejte si cestovní pojištění, které vás ochrání

Pokud vybíráte cestovní pojištění právě do této konkrétní destinace, rozhodně byste neměli zapomínat na výše limitů pojistného krytí. Jedná se o maximální částky, které vám jsou k dispozici. Pokud budeme konkrétní, je třeba doporučit, že čím budou vyšší, tím pro vás samozřejmě lépe. Tím vyšší možnosti ochrany na své cestě získáte.

Pojistka může mít různý rozsah

Při sjednávání myslete také na to, jaká rizika mohou nastat. Většinou dnes cestovní pojištění nabídne pojištění léčebných výloh, které je základem. Není to ale jediná možnost. Doporučujeme proto vybrat takovou pojistku, která může nabídnout třeba i pojištění vašich zavazadel nebo sportovní výbavy, stejně jako dokáže nabídnout i pojištění odpovědnosti.