Cestovní pojištění do Kodane

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění

Velice významné historické město, jelikož první zmínka o něm pochází již z období sedmnáctého století. Není to ale jediná zajímavost na městě Kodaň, které je aktuálně také největším městem celého Dánska. Najdeme ho na východním pobřeží ostrova, jehož název je Sjćlland.

Samotné město aktuálně zabírá plochu pouze 88 kilometrů čtverečných, a počet obyvatel lehce přesahuje 530 000 lidí. Přesto můžeme o Kodani mluvit jako o významné metropolitní oblasti, která také láká velké množství turistů. A to právě na historii a památky s ní spojené.

Vyberte si správné cestovní pojištění

Na svých cestách byste rozhodně neměli zapomínat na tolik důležitou ochranu, kterou může nabídnout cestovní pojištění. To doporučujeme vybrat podle rozsahu, který nabídne. Nemusí to být pouze pojištění léčebných výloh, jelikož stejně tak pojistka umí nabídnout i pojištění zavazadel, nebo pojištění odpovědnosti. Variant je ale ještě mnohem více.

Vysoké limity pojistného krytí skutečně ochrání

Není to jenom rozsah pojistky, jelikož jsou to i limity pojistného krytí. Doporučujeme tuto oblast nepodceňovat a zvolit takové, které budou patřit k těm vyšším. Jedině tak máte jistotu, že pojistka plnohodnotně pokryje skutečně všechny škody na majetku i na zdraví, které mohou v zahraničí nastat.