Cestovní pojištění na Kapverdy

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

cestovní pojištění

Kapverdy, nebo také Kapverdské ostrovy, leží asi 600 kilometrů západně od pobřeží Afriky. Tvoří je 10 velkých ostrovů a pár menších ostrůvků. Ostrovy mají sopečný původ, nicméně je zde pouze jedna aktivní sopka, která nehrozí větším nebezpečím. Na všech ostrovech panuje dramatický nedostatek vody, takže je zde jen minimum vegetace. I když mají ostrovy stejný původ, prostředí se mění z hornatého a kamenitého až ke zcela plochým písečným plážím.

Jedině s pojištěním

Kapverdy jsou místo se zcela jiným podnebím, vegetací i bodavým hmyzem. Před cestou do těchto exotických krajin je nejlepší se pojistit, protože i běžné zažívací problémy se při komplikacích a nutnému lékařskému ošetření mohou vyšplhat až k milionům korun! Lékařská péče je v Africe velmi drahá a bez pojištění byste ji museli zaplatit z vlastní kapsy.

Je to jednoduché

Aby vaše cesta na Kapverdy byla bez problémů, využijte náš online porovnávač a sjednejte si pojistku dle vašich představ. Při cestě na Kapverdy doporučujeme jako základ zvolit pojištění léčebných výloh, pojištění odpovědnosti, a zavazadel.