Poštovní spořitelna cestovní pojištění online

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

cestovní pojištění
poštovní spořitelna logo

Na poštu nemusíme jenom poslat dopis. Můžeme zde získat i pojistné produkty. Příkladem je Poštovní spořitelna cestovní pojištění, které je dnes dodáváno k celé řadě finančních produktů. Nejčastěji potom kreditních a debetních karet. A to ať už jde o klasickou Poštovní spořitelnu, nebo o banku Era.

Klienti tak mohou do zahraničí vyrazit s jistotou, že nad nimi drží ochrannou ruku právě pojišťovna, která sjednání tohoto produktu zajišťuje.

Jak vybrat správné Poštovní spořitelna cestovní pojištění?

Také cestujete do zahraničí? Potom byste měli vědět, jak má správné Poštovní spořitelna cestovní pojištění vypadat. Základem je pojištění léčebných výloh, které souvisí s návštěvou lékaře. K dispozici mohou být i doplňková připojištění. Zde mluvíme třeba o možnosti pojistit si naše zavazadla nejenom proti krádeži. Při cestování v cizí zemi se hodí ale také konkrétní pojištění odpovědnosti.

Kdy si pojistku sjednat?

Platí, že bychom tak měli učinit ještě před samotným odjezdem. A to logicky z toho důvodu, aby platila od chvíle, kdy opustíme naše hranice. Poštovní spořitelna cestovní pojištění samozřejmě nabídne různé možnosti, od těch krátkodobých, po dlouhodobé. V obou případech není problémem sjednání tohoto úvěrového produktu online.