Cestovní pojištění – srovnání cen

ČSOB pojišťovna spadá pod mezinárodní skupinu KBC, a má tak velmi silné zázemí. Svým klientům nabízí široké spektrum povinného, havarijního a cestovního pojištění. V minulých letech získala řadu prestižních ocenění. Pojišťovna nabízí svým klientům produkty odpovídající jejich potřebám a požadavkům ve všech životních situacích.

 

Povinné ručení

povinným ručením ČSOB si zvolte ze 4 variant povinného ručení. V případě, že již jste klientem ČSOB, máte nárok na 3% slevu. Pojišťovna se postará o nápravu škody na vašem vozidle, kterou vám způsobí jiný účastník silničního provozu. Součástí pojistného plnění je i úhrada nákladů na náhradní vozidlo.

 

Havarijní pojištění

havarijním pojištěním ČSOB získáte 5 %  bonus z pojištěné částky za každý rok, který budete jezdit bez nehod. Pojištění vás tak vyjde ještě výhodněji.  Využijte asistenční služby 24 hodin denně, které zahrnují opravu vozidla na místě, pokračování v cestě, pomoc se ztracenými klíči nebo defektem.

 

Cestovní pojištění

Smlouvu si založíte během několika málo minut online včetně 10% slevy. S cestovním pojištěním se vyhnete nepříjemným výdajům, které byste jinak v zahraničí platili ze svého. Při pojistné události za vás pojišťovna zaplatí veškeré léčebné výlohy, transport a léky.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 93