Cestovní pojištění – srovnání cen

Adresa

V Celnici 1031/4
CZ 110 00 Praha 1
Česká republika

Kontakt

Tel: +420 234 108 311
Fax: +420 234 108 384
email: informace@chartisinsurance.com

 Chartis Europe

Chartis je obchodní značka pro poskytování produktů a služeb v oblasti neživotního pojištění American International Group, Inc.

Společnost zahájila činnost v České republice v roce 1992 jako PRVNÍ AMERICKO – ČESKÁ POJIŠŤOVNA, a.s., nabízející životní i neživotní pojištění. Od prosince 2012 se společnost měníz CHARTIS EUROPE S.A. pobočka pro Českou republiku na AIG Europe Limited, organizační složka pro Českou republiku.

Spočítat
povinné ručení

AIG Europe Limited je pobočka společnosti American International Group, Inc. (AIG). American International Group, Inc (AIG) patří k největším světovým poskytovatelům neživotního pojištění a pečuje o své klienty ve více než 130 zemích. Klienti z řad jednotlivců, středních i velkých mezinárodních společností využívají komfortu jedné z nejrozsáhlejších sítí poboček s vysokou kvalitou poskytovaných služeb. Kromě toho je AIG také předním poskytovatelem životního pojištění a penzijního připojištění v USA. Akcie společnosti AIG jsou obchodovány na burze cenných papírů v New Yorku i Tokiu.

Pojištění TravelGuard Vám nabízí široké spektrum jednorázového cestovního pojištění na cesty po Evropě i do celého světa. Jako specialisté na českém pojistném trhu poskytují nejen cenově výhodné produkty, ale současně i velice kvalitní pojistné krytí, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.


Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 102