Pojištění Allianz pojišťovna, a.s.

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

Spočítat ceny
cestovní pojištění
allianz logo

Pojišťovna Allianz působí na českém trhu od roku 1993 a za tu dobu se vypracovala mezi 3 největší pojišťovny v republice. Klienti se mohou spolehnout na její důvěryhodnost a výborné finanční zázemí. Pojištění si objednáte velmi rychle prostřednictvím internetového online formuláře nebo po telefonu. Allianz vám minimalizuje administrativu a šetří čas. Klienti oceňují především dobrý poměr ceny a výše ochranného pojištění. Cestovní pojištění je jedním ze segmentů, na které se Allianz specializuje.

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění Allianz vás ochrání během vašich zahraničních cest, ať už jedete na dovolenou, služební cestu nebo sportovní pobyt. Smlouvu si založíte během několika málo minut. Na asistenty se můžete obrátit 24 hodin denně a služba je vám samozřejmě k dispozici v českém jazyce. Při pojistné události za vás pojišťovna uhradí veškeré léčebné výlohy, transport a léky.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.