Pillow pojišťovna a.s.

Pillow pojišťovna, a.s. - základní informace

Líbalova 2348/1
Praha 4 149 00

povinné ručení
Pillow logo

Pillow pojišťovna se původně jmenovala PRVNÍ KLUBOVÁ POJIŠŤOVNA a založená byla na podzim roku 2015. Ostrý provoz byl však spuštěn až na jaře 2016. V listopadu 2019 došlo ke změně názvu na “Pillow”, což v českém jazyce znamená polštář. Nový název má symbolizovat bezpečí, ochranu, jistotu a příjemný přístup.

Přejmenovaná Pillow pojišťovna. a.s. získala nejen nové jméno, ale také modernější webové stránky a praktickou mobilní aplikaci, kterou lze stáhnout na chytré mobilní telefony s operačním systémem Android i iOS. Aplikace umožňuje rychlé přivolání asistenční pomoci, jednodušší hlášení pojistné události či rychlou prohlídku vozidla při sjednávání pojištění.

Hlavním cílem “bezpečnější polštářové” Pillow pojišťovny je klientovi poskytnout nejen profesionální a vstřícný servis a postupy, ale zejména jednodušší a přehlednější podmínky. Cenově výhodné pojištění uvítají například řidiči, kteří jezdí méně často a ročně najednou minimum kilometrů. Všichni klienti jistě ocení stručnou a hlavně krátkou pojistnou smlouvu, která se vejde pouze na jednu stranu.