Cestovní pojištění – srovnání cen

Základní informace Pillow pojiš'tovna a.s

Sídlo společnosti
Líbalova 2348/1
149 00 Praha 4
Kontakt Linka pro klienty: +420 734 510 530 (Pondělí - Pátek 8.00 - 17.30)
E-mail: info@mypillow.cz
Datová schránka: 93z6xmv
Web: Mypillow.cz

DIRECT

Pillow pojišťovna se původně jmenovala PRVNÍ KLUBOVÁ POJIŠŤOVNA a založená byla na podzim roku 2015. Ostrý provoz byl však spuštěn až na jaře 2016. V listopadu 2019 došlo ke změně názvu na “Pillow”, což v českém jazyce znamená polštář. Nový název má symbolizovat bezpečí, ochranu, jistotu a příjemný přístup.

Přejmenovaná Pillow pojišťovna. a.s. získala nejen nové jméno, ale také modernější webové stránky a praktickou mobilní aplikaci, kterou lze stáhnout na chytré mobilní telefony s operačním systémem Android i iOS. Aplikace umožňuje rychlé přivolání asistenční pomoci, jednodušší hlášení pojistné události či rychlou prohlídku vozidla při sjednávání pojištění.

Hlavním cílem “bezpečnější polštářové” Pillow pojišťovny je klientovi poskytnout nejen profesionální a vstřícný servis a postupy, ale zejména jednodušší a přehlednější podmínky. Cenově výhodné pojištění uvítají například řidič, kteří jezdí méně často a ročně najednou minimum kilometrů. Všichni klienti jistě ocení stručnou a hlavně krátkou pojistnou smlouvu, která se vejde pouze na jednu stranu.

Spočítat
povinné ručeníHodnocení článku:  
Počet hlasů: 4