Generali Česká pojišťovna a.s.

Generali Česká pojišťovna, a.s

P.O.Box 305
Brno 659 05

Spočítat ceny
povinné ručení
generali logo

Historie Generali České pojišťovny sahá až do 19. století, konkrétně do roku 1827, kdy byla pojišťovna založena. Nyní představuje moderní finanční institucí se silnou znalostí českého trhu a mezinárodním zázemím. Velikost pojišťovny a její stabilita zaručují, že Generali Česká pojišťovna bude za všech okolností schopná dostát svým závazkům. Stejně jako přinášet zásadní technologické inovace i rychlé a profesionální služby.

Klienti Generali České pojišťovny mají k dispozici rozsáhlou pojistnou ochranu, srozumitelné služby a rychlé vyřízení škod. Prodejní místa jsou dostupná napříč celou Českou republikou, a to nejen ve velkých městech, ale i v těch menších.

Spočítat povinné ručení
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.