Pojištění AIG Europe Limited

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

    Spočítat ceny


cestovní pojištění
aig logo

Společnost vstoupila do České republiky v roce 1992 jako vůbec první americko-česká pojišťovna. Patří k největším poskytovatelům pojištění na světě a svoje služby nabízí ve 130 zemích světa a to pro jednotlivce i firmy. Akcie společnosti AIG jsou obchodovány na burze cenných papírů v New Yorku i Tokiu. AIG nabízí široké možnosti pojištění zohledňující rizika v konkrétní zemi. AIG patří mezi přední poskytovatele neživotního pojištění.

Cestovní pojištění

Ať už cestujete pravidelně v rámci služebních cest nebo jednorázově, cestovní pojištění AIG vám nabízí širokou nabídku pojištění. S cestovním pojištěním se vyhnete nepříjemným výdajům, které byste jinak v zahraničí platili ze svého. Při vzniku pojistné události za vás pojišťovna uhradí lékařskou pomoc v případě mimořádné události, krádež zavazadel, zrušení nebo přerušení cesty, újmy na zdraví, repatriaci a dokonce i sport na amatérské úrovni.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.