Nejlevnější cestovní pojištění AIG

  • Online srovnání a sjednání bez nutnosti podpisu

  • Sjednání zabere nejvýše 2 minuty

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

cestovní pojištění
aig logo

Ačkoliv u nás pojišťovna AIG nepatří mezi nejznámější jména, ve světě má svou tradici vybudovanou. Právě American International Group, což je její kompletní název, se pyšní tím, že patří mezi přední poskytovatele neživotního pojištění. Takto ovládá více než 130 zemí.

U nás je samozřejmě také pojišťovna zastoupena, a to produktem s názvem cestovní pojištění AIG, který je připraven pro každého cestovatele, toužícího vyrazit za naše hranice.

Do jakékoliv země světa

Jak tu správnou pojistku vybrat? Velmi jednoduše, jelikož cestovní pojištění AIG nabízí široké možnosti nejenom ohledem na konkrétní zemi, tak i konkrétní rozsah pojistného plnění. Můžete se tak zaměřit pouze na pojištění léčebných výloh, ale i na pojistku odpovědnosti či zavazadel, nebo storna cesty. A to ať už v rámci jednorázového výletu, nebo ročních opakovaných cest do stejných destinací.

Nejpohodlněji online

Neztrácejte čas na pobočkách, jelikož pojistku nejsnadněji uzavřete online. Porovnejte si tak jak možnosti, tak i cenové hladiny a zvolte produkt, který vám bude vyhovovat nejvíce. Poté už stačí cestovní pojištění AIG stejně snadno uzavřít a vyrazit kamkoliv, a to za poznáním, sportem, nebo třeba i za prací, v rámci dlouhodobého pobytu či služební cesty.