Online cestovní pojištění Allianz

  • Online srovnání a sjednání bez nutnosti podpisu

  • Sjednání zabere nejvýše 2 minuty

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

cestovní pojištění
allianz logo

Při cestě do zahraničí jen jistě dobrou volbou nechat se pojistit. Zvolíte-li k tomuto účelu cestovní pojištění Allianz, máte jistotu jedné ze tří největších pojišťoven u nás, která je navíc pobočkou celosvětového koncernu. Rychlost, s jakou tato pojišťovna roste, je skutečně neuvěřitelná, jelikož v roce 1992, kdy na náš trh vstoupila, nabízela jenom několik málo produktů. Nyní však dokáže pojistit kohokoliv, či jakýkoliv majetek.

Myslete na rizika, co vás v zahraničí potkají

Ať už jedete na dovolenou, eurovíkend nebo za prací, vždy je dobré zohlednit rizika, jaká vás mohou potkat, a jaká může cestovní pojištění Allianz zahrnovat. Kromě proplacení zdravotní péče a všech zákroků s tím spojených můžete pojistit také svou odpovědnost za jakékoliv škody, nebo myslet i na své zavazadla. Příjemným bonusem ale mohou být také různé asistence, které vám může tato pojišťovna také nabídnout.

Rychle, jednoduše a odkudkoliv

A že odlétáte už za pár hodin? Žádný problém, jelikož pojistku lze mít uzavřenou doslova do minuty. Stačí vybrat správný termín a destinaci, požadovaný rozsah krytí, a dále už může být cestovní pojištění Allianz uzavřeno. A to jak z vašeho počítače či notebooku, tak prostřednictvím chytrých telefonů či tabletů – třeba i cestou na letiště. Stačí pouze znát základní údaje o vás či dalších pojišťovaných osobách.