Povinné ručení ČSOB

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

Spočítat ceny
povinné ručení

Tato pojišťovna je od svého vzniku spjatá se stejnojmennou tuzemskou bankou. Pojišťovna vstoupila na náš trh v roce 2006, a již v té době se mohla pyšnit velmi stabilním zázemí. A tak se třeba povinné ručení ČSOB, nebo i jiné pojistky stávali velmi oblíbené, a pojišťovna tak nadále rostla. A to i s ohledem na řadu zřizovaných poboček, jejichž počet aktuálně přesahuje hodnotu 250, a to po celé zemi.

Uzavřete zákonem nařízenou pojistku

Mezi pojistné produkty patří i povinné ručení ČSOB. Tato pojistka je navíc daná zákonem, a tak je vhodné neváhat a uzavřít ji ihned po koupi vozu. Navíc tak máte jistotu plné ochrany, pokud způsobíte nehodu a budete muset hradit způsobené škody. Takto je zaplatí právě pojišťovna. Kromě zmíněného základu ale nejsou výjimkou i výhodná připojištění, či asistenční služby během nehody, defektu či prázdné nádrže.

Uzavřít pojistku online se vyplatí

Ačkoliv poboček má pojišťovna ČSOB dostatek, stále je zde online možnost, jak povinné ručení ČSOB uzavřít. Stačí k tomu základní údaje o vás a o vozidle, a poté už v klidu a jednoduše zvolit produkt, který vám bude vyhovovat nejvíce. A to co do rozsahu, tak i ceny či pojistných limitů. Následně jenom potvrdíte smlouvu, vytisknete zelenou kartu a můžete vyrazit na české silnice bez jakékoliv obavy.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).