Cestovní pojištění – srovnání cen

Tato pojišťovna je od svého vzniku spjatá se stejnojmennou tuzemskou bankou. Pojišťovna vstoupila na náš trh v roce 2006, a již v té době se mohla pyšnit velmi stabilním zázemí. A tak se třeba povinné ručení ČSOB, nebo i jiné pojistky stávali velmi oblíbené, a pojišťovna tak nadále rostla. A to i s ohledem na řadu zřizovaných poboček, jejichž počet aktuálně přesahuje hodnotu 250, a to po celé zemi.

Uzavřete zákonem nařízenou pojistku

Mezi pojistné produkty patří i povinné ručení ČSOB. Tato pojistka je navíc daná zákonem, a tak je vhodné neváhat a uzavřít ji ihned po koupi vozu. Navíc tak máte jistotu plné ochrany, pokud způsobíte nehodu a budete muset hradit způsobené škody. Takto je zaplatí právě pojišťovna. Kromě zmíněného základu ale nejsou výjimkou i výhodná připojištění, či asistenční služby během nehody, defektu či prázdné nádrže.

Uzavřít pojistku online se vyplatí

Ačkoliv poboček má pojišťovna ČSOB dostatek, stále je zde online možnost, jak povinné ručení ČSOB uzavřít. Stačí k tomu základní údaje o vás a o vozidle, a poté už v klidu a jednoduše zvolit produkt, který vám bude vyhovovat nejvíce. A to co do rozsahu, tak i ceny či pojistných limitů. Následně jenom potvrdíte smlouvu, vytisknete zelenou kartu a můžete vyrazit na české silnice bez jakékoliv obavy.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 106