Havarijní pojištění ČSOB

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

Spočítat ceny

I když ČSOB pojišťovna vstoupila na náš trh až v roce 2006, měla za sebou velmi silné zázemí jedné z největších tuzemských bank. To logicky znamenalo nejenom úspěch, ale také širokou škálu pojistných produktů, které cílili na zdraví, majetek, ale i automobilový segment. Ukázkou budiž havarijní pojištění ČSOB. Své klienty si navíc pojišťovna dokázala získat i dobrou dostupností poboček, nebo neustálými inovacemi.

Do pojistky zahrňte všechna rizika

A jak by měla pojistka ideálně vypadat? Měla by zahrnovat riziko nehody, poškození vandalem či přírodním živlem, ale stejně tak i krádež. To vše může havarijní pojištění ČSOB nabídnout, a to v rámci různých rozsahů či různého krytí. Vše si stačí jenom pohodlně vybrat, a to online, z pohodlí domovů. Při jakémkoliv problému už stačí kontaktovat pojišťovnu a situaci nahlásit jako pojistnou událost.

Uzavření trvá pouze pár minut

Na co při výběru hledět již víme. Důležité je také vědět, jak havarijní pojištění ČSOB uzavřít. Ideální z pohodlí vašich domovů, protože je to nejenom rychlé, ale také cenově výhodné a naprosto přehledné, transparentní a bezpečné. Pohodlně si tak vyberete variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat, uvedete potřebné údaje a samotnou smlouvu jedním kliknutím potvrdíte.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).