840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Sjednání havarijního pojištění ČSOB

  • Online srovnání
  • Vše vyřídíte pohodlně od PC
  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
5 Zákazníků zde nyní srovnává
Havarijní pojištění ČSOB
Spočítat
ceny
AXA ČSOB Slavia pojišťovna Triglav

Cestovní pojištění – srovnání cen

2017-11-25

I když ČSOB pojišťovna vstoupila na náš trh až v roce 2006, měla za sebou velmi silné zázemí jedné z největších tuzemských bank. To logicky znamenalo nejenom úspěch, ale také širokou škálu pojistných produktů, které cílili na zdraví, majetek, ale i automobilový segment. Ukázkou budiž havarijní pojištění ČSOB. Své klienty si navíc pojišťovna dokázala získat i dobrou dostupností poboček, nebo neustálými inovacemi.

Do pojistky zahrňte všechna rizika

A jak by měla pojistka ideálně vypadat? Měla by zahrnovat riziko nehody, poškození vandalem či přírodním živlem, ale stejně tak i krádež. To vše může havarijní pojištění ČSOB nabídnout, a to v rámci různých rozsahů či různého krytí. Vše si stačí jenom pohodlně vybrat, a to online, z pohodlí domovů. Při jakémkoliv problému už stačí kontaktovat pojišťovnu a situaci nahlásit jako pojistnou událost.

Uzavření trvá pouze pár minut

Na co při výběru hledět již víme. Důležité je také vědět, jak havarijní pojištění ČSOB uzavřít. Ideální z pohodlí vašich domovů, protože je to nejenom rychlé, ale také cenově výhodné a naprosto přehledné, transparentní a bezpečné. Pohodlně si tak vyberete variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat, uvedete potřebné údaje a samotnou smlouvu jedním kliknutím potvrdíte.

 
4.68 na základě 868 hodnocení. 5
Havarijní pojištění si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Hodnoťte i Vy, stači kliknout na hvezdičky níže a zadat číslo smlouvy

Petr N. hodnotí:
100%

"Pojistil jsem si u vás auto. Všechny informace byly přehledný a to, že jsem nemusel nikde běhat, je prostě bomba. Pokud si budu kupovat nový auto, je jasný, že si ho příště pojistím zase u vás. Díky moc."

Andrea Z. hodnotí:
100%

"S tímto webem a přehledností, je sjednávání povinného ručení a havarijního pojištění hračka"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší havarijní pojištění
za 2 minuty online
5 Zákazníků zde nyní srovnává