Cestovní pojištění ČSOB z pohodlí domova

  • Online srovnání a sjednání bez nutnosti podpisu

  • Sjednání zabere nejvýše 2 minuty

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

cestovní pojištění
csob logo

Je to nejenom náš majetek, který pojišťovna ČSOB může pojistit. Zaměřuje se třeba i na naše zdraví, nebo další rizika. A to již od roku 2006, kdy poprvé vstoupila na náš trh, a to za zády se stabilní velkou tuzemskou bankou. Díky tomu tak byla schopna nabídnout tradici, vysoký důraz na standardy, ale i variabilní pojistní produkty, kde nechybělo ani cestovní pojištění ČSOB. A to lze uzavřít samozřejmě i nyní.

Vybírejte podle charakteru vaší cesty

Ať už jedete na dlouhodobý nebo krátkodobý pobyt, do Evropy či jiných zemí, za prací nebo zábavou. To nejsou situace, na které se cestovní pojištění ČSOB může vztahovat. Důležité je vybrat vždy ten správný charakter vaší cesty, a to za účelem plné ochrany. Té může napomoci i rozsah rizik. Od pojištění léčebných výloh, třeba po pojistku všech zavazadel nebo vaší odpovědnosti za způsobenou škodu.

Pojistku uzavřete před odletem

Abyste byli chráněni od prvního dne, uzavřete pojistku před samotným odletem. To lze kdykoliv a odkudkoliv, a to díky online variantě. Ta nejenom nadchne nulovou administrativou, ale i pohodlným výběrem a hlavně velmi nízkými cenami. Není tak problém vybrat přesně takový produkt a balíček, se kterým vám cestovní pojištění ČSOB nabídne plnou ochranu doslova za pár korun.