OZP cestovní pojištění za skvělou cenu

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

Spočítat ceny
cestovní pojištění
ozp

Oborová zdravotní pojišťovna dokáže nabídnout nejenom zákonnou zdravotní pojistku. Jejím cílem je poskytovat ochranu i těm, kteří míří do zahraničí. Ti si tak mohou celkem jednoduše a také celkem rychle sjednat také OZP cestovní pojištění.

To se týká primárně ochrany, která je spojena se zdravotním ošetřením, ale i s pojistkou odpovědnosti, nebo s ochranou našich zavazadel. A to v cílové zemi, která může být kdekoliv na světě.

OZP cestovní pojištění a možnosti výběru

Jak může pojistka vypadat a jakou ochranu nabídne, to již víme. Při sjednání nezapomínejte na správnou platnost, stejně jako na limity plnění. Ty nám říkají, kolik OZP cestovní pojištění zaplatí v případě pojistné události. Čím jsou limity vyšší, tím pro nás samozřejmě lépe. Dobré je nezapomínat také na případné rizikové a adrenalinové sporty. A to v případě, kdy se jim rozhodnete věnovat.

Sjednání online je jednoduché

Navolit, ale i sjednat pojistku dnes můžete i online. Máte jistotu, že bude dle vašich představ, stejně jako máte i jistotu toho, že OZP cestovní pojištění bude sjednáno za pár minut. Vše z pohodlí vašeho domova. Stačí vám k tomu počítač či tablet s připojením k internetu. Online potvrdíte návrh smlouvy a následně pojistku kartou zaplatíte. Od té doby může být bez problémů platná.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.