Komplexní cestovní pojištění

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění

Mluví-li se o cestovní pojistce, má mnoho lidí zafixována jenom cestovní rizika. Přitom lepší volbou je Komplexní cestovní pojištění, které zahrnuje vše, co se nám může v zahraničí stát. Kromě oněch zdravotních problémů může dojít třeba ke ztrátě našich zavazadel, nebo ke škodě, jakou svou nedbalostí způsobíme. A tak komplexní cestovní pojištění zajistí, že bude platit pojišťovna. Stejně tak ale může zajistit i storno zájezdu nebo asistenční a další podobné služby, které vám opět ušetří mnoho času.

Balíčky nebo produkty na míru

Vzhledem k aktuální nabídce pojišťoven lze cestovní pojištění vybrat mnohými způsoby. Již zmíněné komplexní cestovní pojištění může být voleno jako jeden balíček, nebo si lze vybrat konkrétní pojistné produkty. Ty je vhodné vybírat s ohledem na typ cesty, vaše zavazadla, ale třeba i případné rizikové sporty, pokud je hodláte provozovat.

Nejlepší je zřídit pojistku online

Ideální možností, jak vybrat tu pravou pojistku je zadat požadovaný rozsah online a poté už si porovnat nabídky pojišťoven, které daný produkt nabídnou. Samozřejmě touto cestou dosáhnete nejenom té nejlepší možné ceny, ale zároveň dosáhnete také úspory vašeho času. A to velmi výrazné.