Cestovní pojištění – srovnání cen

Cestovní pojištění – srovnání cen

Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější nabídku cestovního pojištění, přizpůsobenou Vašim potřebám. U každé pojišťovny Vám ukážeme všechny důležité parametry jejího cestovního pojištění. Přehledně srovnáme nejen ceny, ale i další náležitosti. Ukážeme Vám, zda jsou v pojištění zahrnuty asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, ručení za škody, storno zájezdu nebo třeba rizikové a zimní sporty. Vždy uvidíte, zda daná nabídka doplňkovou službu obsahuje, zda ji lze připojistit nebo jestli nelze k danému cestovnímu pojištění sjednat.

Tuzemské cestovní pojištění - pro cesty po České republice

Novinkou letošního roku v naší nabídce cestovního pojištění je možnost sjednání cestovního pojištění pro cesty po České republice.

Dovolená v Česku je stále oblíbenější! Stále více z nás si užívá dovolenou, prodloužené víkendy, nebo jen volné dny v tuzemsku. Jen v loňském roce to bylo o téměř 1 milion lidí více než v roce 2016. Oceňují především pocit bezpečí, známé prostředí, zážitky, cenovou dostupnost a nemusí řešit ani jazykovou bariéru. Stále oblíbenější je také aktivnější dovolená, při které se alespoň trochu zapotíte (např. v zimě lyžování na českých horách, v jarní a letní sezóně zase výlety po hradech a zámcích, vyhlídkách, lázeňská turistika, kempování, vodáctví, cyklistika.... a spoustu dalších aktivit.

Říkáte si na co si budu platit cestovní pojištění při cestách po České republice, když mám od státu hazenou základní zdravotní péči zdarma?

Protože naše nabízené cestovní pojištění kromě základní zdravotní péče obsahuje velké množství jiných rizik, které budete mít rovněž pojištěné,
jako např.:
1. úrazové pojištění (pro případ trvalých následků po úrazu, smrt úrazem, denní odškodné při hospitalizaci následkem úrazu)
2. pojištění osobních věcí a jiných zavazadel (elektronika, sportovní vybavení)
3. pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví či majetku (když někde něco při cestách rozbijete, nebo někomu ublížíte)
4. pojištění asistenčních služeb (turistické informace, telefonická pomoc v nouzi, pojištění právní ochrany)
5. pojištění základních turistických sportů (jako např. lyžování, cyklistika, plavání,golf, fotbal...a mnoho dalších)
6. možnost připojištění dalších rizikových sportů (jako např. skoky do vody, skiatlon, jachting, akrobatické lyžování, alpinismus...a mnoho dalších)

Postup sjednání cestovního pojištění na Srovnejto.cz

Srovnávač cestovního pojištění Srovnejto Vám po kliknutí na fialové tlačítko spočítat ceny umožní zadat potřebné údaje o Vaší dovolené, díky kterým se Vám ihned zobrazí srovnání několika nabídek na míru. Nejprve zadáte stát, do kterého se plánujete vydat. Dále vyberete datum odjezdu a datum návratu a zda si jedete prostě jen odpočinout (turistika) anebo za prací. Povinným údajem je pochopitelně počet osob, pro které cestovní pojištění sjednáváte. Zároveň musíte u každé osoby uvést její věk v den odjezdu. Rekreačně sportovat v zahraničí na dovolené je běžná věc, ale pokud se chystáte na zimní nebo dokonce extrémní sporty, budete muset tuto variantu zaškrtnout.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 57