Cestovní pojištění – srovnání cen

Pojišťoven je dnes celá řada. Mezi jednu z nich patří i cestovní pojištění ministerstvo vnitra. To je spojeno se stejnojmennou pojišťovnou. Ta může nabídnout své služby každému, kdo cestuje do zahraničí. A to nejenom za poznáním, ale i za odpočinkem, nebo za sportem.

Dnes také platí, že tato pojistka může být krátkodobá, tak i dlouhodobá – třeba pro studijní a pracovní pobyty.

Jak může cestovní pojištění ministerstvo vnitra vypadat?

Pokud si pojistku sjednáváte, je základem pojištění léčebných výloh. Tedy ochrana, která platí všechny výdaje za lékaře. Tuto možnost lze i zajímavě rozšířit. Jak? Můžete zvolit třeba pojištění zavazadel, což se hodí na dovolené, stejně jako lze zvolit i pojištění odpovědnosti. Vše mohou doplnit třeba i asistenční služby, pojistky vaší sportovní výbavy a mnoho dalšího.

Ideální je sjednat pojistku online

Není třeba nikam chodit, jelikož to správné cestovní pojištění ministerstvo vnitra dnes sjednáte pohodlně online.  Stačí si nejenom vybrat termín vašeho odjezdu a návratu, ale také zemi, kam vyrážíte. Kromě parametrů pojistky hleďte i na výše pojistných limitů. Čím jsou vyšší, tím lepší ochranu aktuálně získáváte. Jedná se o maximální částky, které mohou být v rámci ochrany pojišťovnou propláceny.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 95