Cestovní pojištění – srovnání cen

Tuzemské banky umí rozšířit své služby v souvislosti s tím, co jejich klienti potřebují a hledají. Takovým příkladem je i cestovní pojištění Komerční banka. Právě to je k dispozici třeba těm, kteří vlastní kreditní či debetní kartu. Jenom s ní tak mohou vyrazit do zahraničí.

V závislosti na kvalitě a typu pojistky třeba na poznávací zájezd, na dovolenou, stejně jako například i na dlouhodobý pobyt spojený se studiem, nebo spojený s prací.

Jak cestovní pojištění Komerční banka sjednat?

Obvykle nám může být sjednáno automaticky k naší kartě. Ne vždy nám ale může vyhovovat. Obvykle nabídne jenom pojištění léčebných výloh, které je spojeno s úhradami za lékaře. Pokud potřebujeme, aby nám cestovní pojištění Komerční banka nabídlo více, je možné si jednoduše online sjednat jeho doplňky. A to třeba pojištění odpovědnosti, nebo pojištění zavazadel. A to vše s jistotou dostatečně velkých limitů.

S ohledem na vaši cestu

Sjednávané cestovní pojištění Komerční banka by mělo odpovídat typu vaší cesty. Nejenom v souvislosti s její délkou. Mělo by nabízet své služby v konkrétním státě nebo zemích. Mělo by také souviset s aktivitami, které máte v plánu. Někomu postačí běžná turistická pojistka, jiný zase potřebuje variantu, která je spojena s pojištěním rizikových, stejně jako adrenalinových sportů.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 95