Cestovní pojištění Komerční banka

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

Spočítat ceny
cestovní pojištění
komerční banka logo

Tuzemské banky umí rozšířit své služby v souvislosti s tím, co jejich klienti potřebují a hledají. Takovým příkladem je i cestovní pojištění Komerční banka. Právě to je k dispozici třeba těm, kteří vlastní kreditní či debetní kartu. Jenom s ní tak mohou vyrazit do zahraničí.

V závislosti na kvalitě a typu pojistky třeba na poznávací zájezd, na dovolenou, stejně jako například i na dlouhodobý pobyt spojený se studiem, nebo spojený s prací.

Jak cestovní pojištění Komerční banka sjednat?

Obvykle nám může být sjednáno automaticky k naší kartě. Ne vždy nám ale může vyhovovat. Obvykle nabídne jenom pojištění léčebných výloh, které je spojeno s úhradami za lékaře. Pokud potřebujeme, aby nám cestovní pojištění Komerční banka nabídlo více, je možné si jednoduše online sjednat jeho doplňky. A to třeba pojištění odpovědnosti, nebo pojištění zavazadel. A to vše s jistotou dostatečně velkých limitů.

S ohledem na vaši cestu

Sjednávané cestovní pojištění Komerční banka by mělo odpovídat typu vaší cesty. Nejenom v souvislosti s její délkou. Mělo by nabízet své služby v konkrétním státě nebo zemích. Mělo by také souviset s aktivitami, které máte v plánu. Někomu postačí běžná turistická pojistka, jiný zase potřebuje variantu, která je spojena s pojištěním rizikových, stejně jako adrenalinových sportů.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.