Cestovní pojištění – srovnání cen

Bylo tomu již v roce 1995, kdy začala pojišťovna Generali působit na našem trhu. To znamenalo především možnost zvolit si z celé řady pojistných produktů, které pojišťovna se zárukami zahraniční společnosti začala nabízet. A to pro běžné osoby, podnikatele, motoristy nebo turisty, kterým je i nyní k dispozici třeba cestovní pojištění Generali. A i na něm lze jasně demonstrovat to, jak kvalitně je přistupováno ke každému klientovi.

Ať už jedete kamkoliv

Ta správně zvolená pojistka může mít mnoho podob. I proto i cestovní pojištění Generali rozlišuje nejenom délku cesty, ale také to, zda jedete za odpočinkem, prací, nebo extrémními sporty. Důležitá je také volba oné země, kde se hodláte zdržovat. V tomto směru je tato pojišťovna unikátem i v tom, že vás dokáže pojistit v tuzemsku, a to především rámci úrazů, které se vám mohou běžně stát.

Tu správnou kombinaci vyberete online

Bez papírování, cestování, nebo administrativy. Vybrat to správné cestovní pojištění Generali totiž zvládnete bez nervů, a to z pohodlí vašich domovů. Stačí tak vybrat s ohledem na vaše požadavky, a to ať už komplexnosti, nebo ceny. Poté stačí údaje o pojištěných osobách, potvrzení smlouvy a rychlá platba. Poté už nic nebrání vyrazit do zahraničí, a mít tak jistotou, že ať už se stane cokoliv, pojišťovna vás finančně podrží.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 92