Cestovní pojištění – srovnání cen

Pokud se může pojišťovna ERV, tedy Evropská cestovní pojišťovna něčím pyšnit, tak je to rozhodně tradice a jasně dané zaměření. Poprvé na náš trh vstoupila v roce 1993, kdy získala potřebnou licenci. Od doby svého vzniku, až po současnost se navíc vždy orientovala pouze na oblast cestovního ruchu. A tak je cestovní pojištění ERV klíčovým produktem, který je však neustále vylepšován hlavně s ohledem na požadavky samotných klientů.

Kompletní ochrana je samozřejmostí

Pokud se o cestovní pojistce mluví, tak nejčastěji v souvislosti s pojištěním výdajů spojených s ošetřením. V tomto směru ale cestovní pojištění ERV nezůstává jenom u toho, jelikož umožní pojistit třeba i vaše zavazadla, nebo vaši odpovědnost za škody způsobeném majetku i na zdraví. Díky tomu je cestovní pojištění Evropská pojišťovna produktem, který by neměl podceňovat nikdo, kdo vyráží na hranice.

Vyberte si ho online

Na jak dlouho by měla pojistka být, na jakou zemi se bude vztahovat, nebo jaké budou limity plnění, si můžete vybrat online. Díky tomu tak bude cestovní pojištění ERV uzavřena nejenom velmi rychle, ale také za skvělou cenu, a to v souvislosti s celkovým rozsahem. Cestovní pojištění Evropská pojišťovna navíc potěší i rychlostí sjednání, protože vše může být hotovo za několik málo minut.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 98