Nejlepší cestovní pojištění ČPP

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

cestovní pojištění
čpp logo

Aktuálně má Česká podnikatelská pojišťovna více než 850 000 klientů a zhruba dvojnásobek smluv. To ji tak jasně řadí mezi jednu z velkých pojistek na našem trhu. Ačkoliv začínala pouze s několika málo produkty, dnes patří ke skutečné špičce tuzemského pojišťovacího segmentu. Orientuje se jak na náš majetek v domácnosti, tak i na naše dopravní prostředky, tak i na naše zdraví, které pomůže chránit třeba cestovní pojištění ČPP.

Do jakékoliv země za jakýmkoliv účelem

Podle čeho tu správnou pojistku uzavřít? Roli hraje hlavně země, ale také účel cesty. Vyrazit můžete na dovolenou, za poznáním, za sportem, ale i za prací. V tomto směru vás cestovní pojištění ČPP dokáže pojistit vždy podle vašich představ. Stejně tak nezáleží ani na délce cesty, jelikož tu si sami navolíte, a to od pár dní, po několik měsíců, kdy můžete právě v zahraničí pobývat.

Vše si vyberete online

Pro sjednání této pojistky samozřejmě nemusíte nikam chodit ani jezdit, jelikož to zvládnete online. Stačí tak pouze pár kliků, a cestovní pojištění ČPP je uzavřeno. A to přesně podle vašich představ, a to jak s ohledem na pojistná rizika, tak s ohledem na celkovou cenu, nebo i s ohledem na celkové limity pojistného krytí. Vše vyberete velmi rychle a jednoduše.