Cestovní pojištění – srovnání cen

Povinné ručení je nařízeno zákonem a tak je jasné, že mnoho lidí hledá možnosti, jak za něho platit co nejméně. I proto si většina chce před samotným uzavřením spočítat povinné ručení a na základě tohoto výpočtu vlastně zjistit, kolik může pojistka stát a u které pojišťovny to bude nejvýhodnější. I vy tak můžete díky této možnosti zjistit, jaká pojišťovna je v tomto směru nejvýhodnější a že lze ušetřit i několik tisíc korun ročně.

Co je k výpočtu třeba?

Samozřejmě to jsou primárně ty informace, které cenu povinného ručení přímo ovlivňují. To hlavní, co musíme znát, pokud si chceme spočítat povinné ručení skutečně objektivně, je zcela určitě typ vozu či jeho objem motoru. Dále je ale nutné znát také to, jaký máme bonus, který pojistku zlevní, nebo jaký máme případný malus, který ji naopak může zase zdražit.

Nejenom spočítat, ale i uzavřít

Výhodou našeho porovnávače je jistě to, že si nejenom zjistíte konkrétní cenu, za kterou můžete pojistku mít, ale máte možnost si ji ihned uzavřít. I to je samozřejmě spjato s rychlostí a jednoduchostí. A to jsou ty hlavní důvody, proč se vyplatí spočítat povinné ručení každému, ať už pojišťuje aktuálně koupení auto, nebo chce jenom změnit stávající pojišťovnu a využít nabídku některé výhodnější.


 

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 99