Pojištění VZP

  • Online srovnání a sjednání bez nutnosti podpisu

  • Sjednání zabere nejvýše 2 minuty

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

Spočítat ceny
cestovní pojištění
vzp logo

Všeobecná zdravotní pojišťovna je jednou z nejznámějších pojišťovacích společností na našem trhu. VZP má v současné době 6 milionů klientů a je největší zdravotní pojišťovnou v České republice. Byla založena v roce 1992 a je jedním ze základních pilířů systému zdravotnictví v ČR. Pojišťovna nabízí pohodlné uzavření smlouvy z domova prostřednictvím online formuláře bez zbytečných průtahů.

Cestovní pojištění

V případě, že cestujete do zahraničí, neměli byste se zcela spoléhat jenom na kartičku zdravotní pojišťovny. Sjednejte si cestovní pojištění, které vás ochrání ať už jedete na dovolenou nebo pravidelnou služební cestu. S cestovním pojištěním se vyhnete nepříjemným výdajům, které byste jinak v zahraničí platili. V případě pojistné události za vás pojišťovna uhradí veškeré náklady spojené s ošetřením včetně repatriace.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.