Cestovní pojištění Union z pohodlí domova

 • Online srovnání a sjednání bez nutnosti podpisu

 • Sjednání zabere nejvýše 2 minuty

 • Můžete sjednat i v den odjezdu

Spočítat ceny
cestovní pojištění
union logo

Union pojišťovnu dnes znají především naši východní sousedé Slováci, jelikož právě zde byla v roce 1992 založena. Zde patří mezi jedny z nejzkušenějších pojišťoven, což vedlo k založení pobočky také u nás, v České republice.

Aktuálním primárním produktem je cestovní pojištění Union, které je zaměřeno na turisty či pracující, kteří se v rámci svých cest vydávají do zahraničí, a to jak v rámci Evropy, tak v rámci celého světa.

Na Slovensko, i do celého světa

Díky svým zkušenostem tak může pojišťovna nabídnout varianty jak pro ty co cestují na Slovensko, tak i do jakékoliv země na světě. Konkrétní cestovní pojištění Union je poté vhodné vybírat hlavně s ohledem na samotný cíl cesty, který by měl odpovídat hlavně charakteru činností, jako je práce či odpočinek. Kromě zdravotních rizik lze však pojistit také zavazadla i odpovědnost, čímž vznikne téměř komplexní ochrana.

Jednoduše online

Výhody dané pojistky můžete poznat i při samotném sjednávání, což lze učinit online. Díky této možnostmi tak vše v pohodlí domova porovnáte, a zvolíte volbu, kterou vám bude cestovní pojištění Union nejlépe vyhovovat. A to jak pojistným krytím či připojištěním, tak samozřejmě také konkrétní cenou. To vše jsou možnosti, podle kterých máte právo vybírat.

Spočítat ceny cestovního pojištění

Srovnaný magazín

 • Cestování
  20. února 2019|Veronika Doskočilová
  Proč je dobré mít cestovní pojištění

  O důležitosti cestovního pojištění váš budou přesvědčovat všechny komerční pojišťovny, které jej nabízí. Řada lidí však každoročně vycestuje bez toho, aby si takové pojištění sjednali. Jednoduše pojišťovnám nedůvěřují a nevidí v cestovním pojištění smysl. Proč je tedy dobré vycestovat do zahraničí s cestovním pojištěním?

 • Cestování
  06. srpna 2019|Veronika Doskočilová
  Co nezahrnuje základní cestovní pojištění?

  Při cestě do zahraničí by mělo být cestovní pojištění naprostou samozřejmostí. V rámci Evropy si v některých případech vystačíte i s průkazem zdravotního pojištění EHIC (to je ona modrá kartička, kterou předkládáte u lékaře), ale spoléhat na ni nelze na 100 %. A za hranicemi Evropy už vůbec ne.

 • Cestování
  19. listopadu 2020|Vendula Flassig Vrablová
  Jak vám na dovolené pomůže cestovní pojištění?

  Ať už plánujete zimní nebo letní dovolenou, určitě si nezapomeňte sjednat odpovídající cestovní pojištění s dostatečnými limity. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám bude hodit. Co všechno tenhle produkt vlastně nabízí a jak vám může na cestách pomoci?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.