Cestovní pojištění Union z pohodlí domova

  • Online srovnání a sjednání bez nutnosti podpisu

  • Sjednání zabere nejvýše 2 minuty

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

Spočítat ceny
cestovní pojištění
union logo

Union pojišťovnu dnes znají především naši východní sousedé Slováci, jelikož právě zde byla v roce 1992 založena. Zde patří mezi jedny z nejzkušenějších pojišťoven, což vedlo k založení pobočky také u nás, v České republice.

Aktuálním primárním produktem je cestovní pojištění Union, které je zaměřeno na turisty či pracující, kteří se v rámci svých cest vydávají do zahraničí, a to jak v rámci Evropy, tak v rámci celého světa.

Na Slovensko, i do celého světa

Díky svým zkušenostem tak může pojišťovna nabídnout varianty jak pro ty cestující pouze na Slovensko, tak i do jakékoliv země na světě. Konkrétní cestovní pojištění Union je poté vhodné vybírat hlavně s ohledem na samotný cíl cesty, který by měl odpovídat hlavně charakteru činností, jako je práce či odpočinek. Kromě zdravotních rizik lze však pojistit také zavazadla i odpovědnost, čímž vznikne téměř komplexní ochrana.

Jednoduše online

Výhody dané pojistky můžete poznat i při samotném sjednávání, což lze učinit online. Díky této možnostmi tak vše v pohodlí domova porovnáte, a zvolíte volbu, kterou vám bude cestovní pojištění Union nejlépe vyhovovat. A to jak pojistným krytím či připojištěním, tak samozřejmě také konkrétní cenou. To vše jsou možnosti, podle kterých máte právo vybírat.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).