Cestovní pojištění – srovnání cen

Union pojišťovnu dnes znají především naši východní sousedé Slováci, jelikož právě zde byla v roce 1992 založena. Zde patří mezi jedny z nejzkušenějších pojišťoven, což vedlo k založení pobočky také u nás, v České republice.

Aktuálním primárním produktem je cestovní pojištění Union, které je zaměřeno na turisty či pracující, kteří se v rámci svých cest vydávají do zahraničí, a to jak v rámci Evropy, tak v rámci celého světa.

Na Slovensko, i do celého světa

Díky svým zkušenostem tak může pojišťovna nabídnout varianty jak pro ty cestující pouze na Slovensko, tak i do jakékoliv země na světě. Konkrétní cestovní pojištění Union je poté vhodné vybírat hlavně s ohledem na samotný cíl cesty, který by měl odpovídat hlavně charakteru činností, jako je práce či odpočinek. Kromě zdravotních rizik lze však pojistit také zavazadla i odpovědnost, čímž vznikne téměř komplexní ochrana.

Jednoduše online

Výhody dané pojistky můžete poznat i při samotném sjednávání, což lze učinit online. Díky této možnostmi tak vše v pohodlí domova porovnáte, a zvolíte volbu, kterou vám bude cestovní pojištění Union nejlépe vyhovovat. A to jak pojistným krytím či připojištěním, tak samozřejmě také konkrétní cenou. To vše jsou možnosti, podle kterých máte právo vybírat.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 96