Výhodné mBank cestovní pojištění

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

cestovní pojištění
mbank logo

Pojistku nemusíme dostat nutně jenom na pobočce konkrétní pojišťovny. Může být spojena také s konkrétné bankou. Jedním z ideálních příkladů je rozhodně mBank cestovní pojištění, které se hodí každému, kdo cestuje do zahraničí.

Tato pojistka je dostupná primárně těm, kteří vlastní například kreditní, stejně jako těm, kteří vlastní i debetní kartu. Ti tak mohou získat na svých cestách do světa ochranu, jakou potřebují.

Jak vybrat mBank cestovní pojištění?

Mnohdy je od banky k dispozici jenom základní ochrana. Je proto dobré vědět, že mBank cestovní pojištění primárně nabídne pojištění léčebných výloh. V tomto případě za nás mohou být hrazeny výdaje, které souvisejí s návštěvou lékaře. Správná cestovní pojistka by měla obsahovat třeba i pojištění odpovědnosti, nebo zavazadel. Jedině tak získáme skutečně plnohodnotnou ochranu.

Pojistku sjednáváme i s ohledem na účel cesty

Ať už je to mBank cestovní pojištění, nebo jakékoliv jiné, je třeba hledět i na konkrétní účel naší cesty. Může to být jak pobyt krátkodobý – poznávací zájezd nebo dovolená, stejně jako to může být i pobyt dlouhodobý. Třeba studijní nebo pracovní. Zapomenout nesmíme ani na pojištění rizik, které se mohou týkat třeba sportovních aktivit. Letních i zimních.