Cestovní pojištění – srovnání cen

Cestujeme-li do zahraničí, máme na výběr z mnoha pojišťoven. Jednou z nich je i cestovní pojištění u ZPMV, tedy Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra. Ta na našem trhu nabízí pojistku hned v několika variantách, která zahrnuje například kratší cesty po Evropě nebo po světě, ale stejně tak i možnost pojistky na našem území. Každý cestovatel tak má možnost vybrat si konkrétní nabídku s ohledem na rozsah, který tak bude vyhovovat i jemu a jeho potřebám. Cestovní pojištění u ZPMV je samozřejmě možné uzavřít i online.

Co by měla pojistka obsahovat?

Jednotlivé balíčky, které cestovní pojištění u ZPMV nabízí se mohou lišit. To hlavní, co ale obsahují, jsou léčebné výlohy. V případě nemoci, zranění nebo jiného zdravotního problému pojišťovna všechny spojené náklady hradí. Dále ale cestovní pojištění obecně může zohledňovat pojištění zavazadel, odpovědnost, ale také úraz při rizikovém sportu. Stejně tak jsou v některých případech zahrnuty i asistenční služby.

Vhodné je cenu ještě porovnat

Pokud vám produkt cestovní pojištění u ZPMV padl do oka, je vhodné se ještě přesvědčit o výhodné ceně. Dnes je totiž tou nejlepší volbou ke správné pojistce to, že si jednotlivé nabídky online porovnáme, a poté tu nejlepší vybereme.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 140