Zřízení cestovního pojištění Slavia pojišťovna

  • Online srovnání a sjednání bez nutnosti podpisu

  • Sjednání zabere nejvýše 2 minuty

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

cestovní pojištění
slavia logo

O tom, že má Slavia pojišťovna dlouho tradici, ale i světovou působnost, není pochyb. A pokud o světě mluvíme, je to i cestovní pojištění Slavia pojišťovna, které logicky nabídne. To tak doplňuje škálu mnoha produktů, které pojišťovna od roku 1994 poskytuje i na našem trhu, a to po své pauze, která byla způsobena komunistickým režimem a nutným znárodněním.

Vyrazte kamkoliv

Sjednat tu správnou pojistku by mělo být prioritou, ať už se chystáme kamkoliv. V tomto směru nám cestovní pojištění Slavia pojišťovna nabídne nejenom možnost vycestovat do jakékoliv země, ale i možnost nabídnout nám stoprocentní ochranu.

Pojistit tak můžeme léčebné výlohy, zavazadla i odpovědnost. To vše v rámci celé řady balíčků, které mohou odpovídat charakteru naší cesty.

Výběr, ale i sjednání lze provést online

Co by měla pojistka obsahovat, tedy již víte. Důležité je také vědět, že i cestovní pojištění Slavia pojišťovna lze uzavřít online, z pohodlí vašich domovů. Stačí pouze počítač či jiné zařízení, kde si v klidu porovnáte jednotlivé možnosti, a poté třeba tu nejlevnější ihned online uzavřete. A to bez nutnosti návštěv pobočky a jakéhokoliv papírování.