Založení cestovního pojištění Wüstenrot pojišťovna

  • Online srovnání a sjednání bez nutnosti podpisu

  • Sjednání zabere nejvýše 2 minuty

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

cestovní pojištění
wustenrot logo

Na našem trhu je Wüstenrot pojišťovna sice teprve od roku 2008, ale ve světě má již velmi dobrou tradici. A to i díky spojení s významným bankovním ústavem zabývajícím se primárně spořením a úvěry.

Díky tomu tak může i tato pojišťovna nabídnout jistotu stability, mnoha poboček, ale i produktů, které přijdou vhod každému. Cestovatelům jako takovým přijde vhod cestovní pojištění Wüstenrot, motoristům zase pojistka spojená s jejich vozem.

Při výběru konkrétní pojistky myslete na vše

Jedete na dovolenou nebo za prací? Odpočívat na pláž, nebo lyžovat? Do Evropy či na jiný kontinent? To vše hraje při výběru té správné pojistky roli, a všechny aspekty cestovní pojištění Wüstenrot samozřejmě zahrnuje. Stejně tak je možné kromě základu vsadit i na různá připojištění, jako odpovědnosti či majetku. Díky tak budete chráněni skutečně komplexně.

Výběr uskutečněte online

A pokud na pojistku spěcháte, rozhodně není problém uzavřít ji za pár minut. A to tak, že cestovní pojištění Wüstenrot sjednáte online. Nejenom, že to lze zvládnout odkudkoliv, ale navíc celý proces netrvá déle, než pár minut. Navíc si tak můžete sami porovnat, jaký balíček pro vás bude ten nejlepší, a to z hlediska rozsahu, nebo cenové výhodnosti.