Cestovní pojištění – srovnání cen

Zajímá vás, jakou cenu nabízejí jednotlivé pojišťovny právě u této pojistky? Řešení, jak ji zjistit přináší oblíbený kalkulátor povinného ručení. Díky němu si tak lze nejenom nezávazně spočítat konkrétní cenu na vaše auto a motorku, ale lze také porovnat danou cenu třeba se stávající pojistkou. I to jsou důvody, proč lidé kalkulátor povinného ručení velmi často využívají, jelikož je skvělou cestou k tomu, jak mohou zjistit, kolik mohou na pojistce ušetřit. Často je to totiž i pár tisíc korun.

Co cenu ovlivňuje?

Samotnou cenu totiž ovlivňuje hned několik faktorů. Jsme to třeba my sami, a výše našeho bonusu a malusu. Stejně tak to je ale třeba i objem motoru našeho auta. Velký podíl na ceně však má právě i daná pojišťovna, u které plánujeme pojistku uzavřít. A daný kalkulátor povinného ručení nám tak může snadno říci, která že to je ta nejlevnější na trhu.

Vše lze vypočítat online

Pro zjištění té nejlevnější pojistky rozhodně není třeba nikam chodit, jelikož kalkulátor povinného ručení vám nabídneme i my. Stačí si tak výsledné spočítané ceny u jednotlivých pojišťoven porovnat, a v případě zájmu ihned uzavřít tu nejlevnější pojistku, se kterou ušetříte. A i dané uzavření logicky zvládnete rychle a online.

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 99